Par mums

BATSOFT SIA

SIA “BATSOFT” ir programmatūras izstrādes un izplatīšanas uzņēmums, kas dibināts 1995.gadā. Kompānijā strādā darbinieki, kas kompānijas darbības laikā ieguvuši pieredzi specifisku informācijas sistēmu izstrādē.

Galvenie darbības virzieni ir Informācijas sistēmu analīze un izstrāde, web bāzētu sistēmu veidošana un uzturēšana, IT projektu vadība, finansu un grāmatvedības uzskaites sistēmas “Kentaurs”, kas paredzētas visu līmeņu un lielumu uzņēmumiem.

Kompānijas mērķi ir izveidot un piedāvāt produktus ar visaugstākajiem kvalitātes, efektivitātes un produktivitātes rādītājiem.

Asthma ventolin inhaler for sale is a condition in which your airways narrow and swell and may produce extra mucus. This can make breathing difficult and trigger coughing, a whistling sound (wheezing) when you breathe out and shortness of breath. For some people, asthma is a minor nuisance. For others, it can be a major problem that interferes with daily activities and may lead to a life-threatening asthma attack.

Šobrīd klientiem piedāvājam pilnīgu to biznesa un vadības procesu analīzi un atbilstošu IT risinājumu izstrādi un ieviešanu. Šāds sadarbības modelis ļauj mums veiksmīgi konsultēt mūsu klientus par jaunu biznesa produktu izstrādi un esošo biznesa procesu optimizāciju, tādejādi ceļot mūsu klientu konkurētspēju. Ar mērķi palielināt ekonomisko IT risinājumu efektu, mēs veicam padziļinātus pētījumus un pielietojumu Vienotā Procesa (Unified Process) programmatūras izstrādes metodoloģijā. Viens no mūsu produktiem ir arī klientu sagatavošana šādiem projektiem, kas ietver lekcijas un projekta iniciēšanas konsultācijas.

Klientu darbības virzieni: valsts un pašvaldību iestādes, apdrošināšanas sabiedrības, bankas un finansu iestādes, televīzijas un masu mēdiji, ražošanas un pārstrādes uzņēmumi, tirdzniecības uzņēmumi, transporta un pakalpojumu uzņēmumi.Strādājam ne tikai Latvijā, bet veicam izstrādes projektus arī ES valstīs.

Uz augšu